26. prosince 2013

''Povídky'' - rozcestník

Kapitolovové // Povídky, které jsou různě dlouhé a mají pokračování//:

Destiny a její život /Psaní: 14.1.2012 - 29.3.2012/
Děj: Nové město, nová škola, noví lidé a spolužáci.Tyto pocity se honí Destiny Hoffmanové, která je 14 ti-letá dívka, která se i s rodinou přestěhovala do nového města jménem Synday, kde se Destiny zrovna dvakrát nelíbí..

Pocity - /Psaní 31.3.2012 - 2.6.2012/
Děj: Hrdinové z prvního dílu jsou zpět. Čekají na ně nové nástrahy a zvraty. Jak si povedou? Jak si zvyknou na pocit, že se jim všechno hroutí pod rukama? Začne mít konečně Veronica Destiny ráda? Stanou se z nich kamarádky na život a na smrt?

Láska překoná vše? To bych netvrdila! /Psaní: 9.6.2012 - 5.11.2012/
Děj: Když už si člověk myslí, že už má konečně vše hrozné za sebou a bude už žít jen šťastný život, vždy se něco objeví. A i v tomto případě se něco objevilo. Objevil se VEGS, král všech upírů a jeho armáda. Dokonce i její upírská sestra Kristen chce chvíli zabít Destiny a na stranu se přidá i Dominik se svým snem zabít Veronicu. V naději, že jim to pomůže promění Lenku v upírku, ale ta se ke své rodině nikdy neobrátí zády a pomůže jim. Poté se záhadně objeví i sestra VEGSE Kate. Na jaké straně vlastně je? Kdo vyhraje boj?

Milostný trojúhelník /Psaní: 8.11.2012 - 3.5.2013/
Děj: Minulost je krutá. To poznají všichni hrdinové už čtvrtého pokračování Destiny, poté co se jim podaří zvítězit a porazit mocného VEGSE se Kate stáhne do ústraní a začne pomáhat svému bratrovi. I Destiny pozná, že láska není věčná a rozhodne se po úletu svého přítele Matěje s Kate na krátkou chvíli ho opustit. Jenže s ním pak začne znova chodit. Jejich vztah už není plný lásky a důvěry, ale selhání a strachu. Rozhodnou se nakonec své trápení ukončit a rozejdou se? Nebo to bude vše jinak?

Pokus o nový život  /Psaní: 19.5.2013 -  31.12.2013/
Děj: Uběhly 2 roky od smrti Destiny. Život a čas pomalu zaceluje rány od té tragédie, ale Veronica se s tím nehodlá smířit. Podnikne cestu časem, ale při té cestě začne objevovat svůj minulý život a vyplyne na povrch pravda o celém jejím životě. Lenka s Kubou se dají opět dohromady, ale vydrží jim jejich vztah?

Konec je jenom ZAČÁTEK /Psaní: 3.1.2014 - ??/
Děj: Jaké je to ztratit v pouhých 8 letech matku? Kdo zavinil smrt Riveriny matky a co donutilo River změnit si jméno na Lily? Co je vůbec zač? Je na dobré nebo na zlé straně? Co odstartovalo vztek téhle malé dívčiny?

Pod závojom temnoty/ Pod závojem temnoty (s Knihofil18 // povídka na našem společném blogu) - Od roku 2012 rozepsaná

Drabble //Povídky o 100 slovech, popřípadě po 200 a po 300 slovech.// 
Jednorázovky //Libovolně dlouhé povídky, které nemají žádné pokračování//


6 komentářů:

 1. Tvé povídky nemají konkurenci ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujů :3 ♥ Moc si toho cením :)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkujů :)) Jsem ráda, že se ti to líbí :) :3

   Vymazat
 3. Úžasný povídky. Máš pro psaní opravdu talent :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strašně moc ti děkujů :3 Vážím si toho a jsem ráda, že se Vám to líbí :3

   Vymazat